Sp1

„Koszmarny Karolek” – II edycja internetowego konkursu czytelniczego

Już po raz drugi mamy propozycję dla wszystkich wielbicieli „Koszmarnego Karolka”.

Wszyscy, którzy chcieliby wykazać się wiedzą na temat przygód niesfornego chłopca albo zwyczajnie lubią czytać i dobrze się przy tym bawią, mogą dołączyć do naszej zabawy poprzez stronę internetową szkoły.

Jedynym warunkiem udziału w konkursie jest znajomość książek z serii Koszmarny Karolek.

Zasady konkursu:

  1. Raz w tygodniu (środa) na stronie internetowej biblioteki szkolnej (zakładka – odsyłacz do tej strony znajduje się po lewej stronie na www.sp1.choszczno.edu.pl) będą pojawiały się 3 pytania dotyczące treści książek z serii Koszmarny Karolek.
  2.  Poprawną odpowiedź należy przesłać na adres jstawicka@sp1.choszczno.edu.pl w temacie wpisując KAROLEK  (UWAGA! E-MAILE BEZ TEMATU NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!)
  3. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli do północy.
  4. Konkurs trwa od 23 października do 13 listopada. Zwycięzcą – zostaje osoba, która udzieliła najwięcej poprawnych odpowiedzi. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 20 listopada 2013r.


Skip to content