Konkurs plastyczny „Panna Marzanna”

20 marca w ChDKu został podsumowany wiosenny konkurs plastyczny  „Panna Marzanna”. Po raz pierwszy nagrody rozdano w plenerze, tuż przed budynkiem Domu Kultury przy pięknie świecącym i rozgrzewającym słońcu.

Podczas rozdania nagród nie zabrakło również reprezentantów naszej Jedynki. W tym roku do konkursu stanęło aż 8 kukieł wykonanych przez zespoły uczniów. Nagrody w konkursie przyznano:

– oddziałowi przedszkolnemu (wykonali Marzannę ekologiczną, z materiałów recyklingowych);

– świetlicy szkolnej;

– grupie uczniów z koła plastycznego (Matylda Fischer, Hania Zienda, Hubert Zienda);

Pozostałe „Panny Marzanny” z naszej szkoły otrzymały wyróżnienia (dwa zespoły uczniów z klasy VI c i trzy zespoły uczennic z klas VI a).

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie artystycznej.

Olga Taratajcio