Konkurs Piosenki Radosnej 2023

26 kwietnia br. w Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się II Szkolny Konkurs Piosenki Radosnej. 🎶🎼 W tym roku wykonanych zostało 21 utworów przez młodszych i starszych solistów oraz zespoły. Jury w składzie: p. dyrektor Agnieszka Czukiewska / p. dyrektor Magdalena Kiela, p. Wioletta Kołodziejska, oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Julia Steczyszyn, Jagoda Banasiak oraz Julia Salwa, miało twardy orzech do zgryzienia. 🤔 Ostateczny werdykt podjęto po naradzie i brzmi on następująco:

I miejsce zdobyła Anna Krzemińska z piosenką „Wierna, odważna i prawa” z bajki „Mulan”.

II miejsce wyśpiewały siostry – Alicja i Agnieszka Żołnierzów z niesamowitym wykonaniem „Rzeki marzeń” z filmu „W pustyni i w puszczy”.

III miejsce zajęła Antonina Zakrzewska z „Pożegnaniem z bajką”z filmu „Akademia pana Kleksa”.

Zostały również przyznane trzy wyróżnienia.
Dwa równorzędne otrzymała Wiktoria Garbacz za utwór „Pół kroku stąd” oraz zespół z klasy II d za wykonanie piosenki „Nie bój się chcieć”.

Trzecie wyróżnienie przyznane zostało za niecodzienną interpretację utworu muzycznego i otrzymał je duet za utwór „Nie mówmy o Brunie”- Antonina Zakrzewska oraz Maja Kujawa.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy, 😊👏szczególnie dwóm najmłodszym reprezentantkom z klasy I c – Natalce Grzebalskiej i Amelce Krysztofowicz za odwagę.

Zapraszamy w przyszłym roku – organizatorzy: Edyta Kołtun, Wioletta Kołodziejska oraz Agnieszka Piskuła.