Sp1

Konkurs „Moja pasja”

30 maja 2014 r. odbyło się oficjalne podsumowanie cyklu konkursów pod hasłem „Moja pasja”, organizowanych przez Publiczne Gimnazjum w Choszcznie. Konkurs skierowany był do uczniów klas szóstych z gminy Choszczno. Uczniowie naszej Jedynki w tym roku szkolnym bardzo licznie przystąpili do zmagań konkursowych w różnych dziedzinach.

Można było wykazać się w pracy literackiej, konkursie plastycznym,  języku angielskim.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie „Moja pasja” zostali zaproszeni na rozdanie nagród. Możemy pochwalić się I miejscem  za pracę literacką, której autorem jest Filip Kacprzak z klasy VI d (praca pisana pod okiem polonisty, pani Ewy Bednarz), III miejscem z języka angielskiego dla Kingi Karbowskiej z klasy VI a (opieka – pani Joanna Emilianowicz), III miejscem w konkursie plastycznym – Dominika Kędys z klasy VI c i wyróżnieniem w tymże konkursie – Zofia Kucharska z klasy VI c (instruktor – Olga Taratajcio).

Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a następnie brali udział w warsztatach (w zależności od rodzaju konkursu – dziennikarskich, języka angielskiego i plastycznych).

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Olga TaratajcioSkip to content