Sp1

Koncert w Moryniu

W dniu dzisiejszym uczniowie odwiedzili cmentarz w Siekierkach, gdzie o historii walk nad Odrą opowiadał pan dr S. Giziński. 80 osobowa grupa wokalna z naszej szkoły przygotowana przez panie: Tatianę Skrzypiec i Brygidę Gębarską wystąpiła w koncercie historycznym w Moryniu, zorganizowanym z okazji odsłonięcia tablicy Straży Granicznej II RP w roku jubileuszowym 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Po koncercie złożyliśmy muzyczne życzenia Przyjacielowi naszej Szkoły – księdzu proboszczowi Andrzejowi Lemieszko z okazji 35 rocznicy święceń kapłańskich.

Wzięliśmy udział w pikniku zorganizowanym przez społeczność Morynia, która tak serdecznie przyjęła naszych wokalistów podczas koncertu. Podczas spaceru nad jeziorem podziwialiśmy makiety zwierząt z moryńskiego Geoparku. Po krótkim odpoczynku na staromiejskim placu powróciliśmy do Choszczna.

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content