Sp1

Koncert poświęcony Janowi Pawłowi II

no images were found

W niedzielny wieczór 25 maja w kościele św. Jadwigi Królowej odbył się wyjątkowy koncert poświęcony Ojcu Świętemu. W 2 godzinnym występie muzycznym wzięły udział dzieci i młodzież z Choszczna, Zamęcina i Dolic. Jako pierwsi zaprezentowali się wokaliści z naszej szkoły w składzie: Malwina Cieciera, Oliwia Plewoska, Marysia Kasperczuk, Julia Dudek, Emilia Krowicka, Julia Skrzypiec, Kaja Kamińska, Klaudia Szydłowska, Kinga Karbowska, Ola Matras, Patrycja Sobczak i Nikola Łakotka. Dziewczęta przygotowane zostały przez p. Tatianę Skrzypiec i zaprezentowały trzy utwory: „Na drugi brzeg”, „Tak mówił papież’ , „Nie lękaj się”. Występ dzieci został nagrodzony wielkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz rodzicom za udział w koncercie.

Tatiana SkrzypiecSkip to content