Sp1

Koncert i kiermasz wiosenno – świąteczny

„Pisanki, pisanki jajka malowane,

Nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek”

Dnia 16.03.2016r. w naszej szkole odbył się pierwszy wiosenno – wielkanocny kiermasz z koncertem wykonanym przez Uczniów klasy 2b i 2f. Kiermasz był przede wszystkim ukłonem w stronę przepięknych polskich tradycji Wielkanocnych. Uczniowie naszej szkoły własnoręcznie i w asyście chętnych Rodziców wykonali na kiermasz przepiękne palmy wielkanocne, misternie zdobione wydmuszki i wszelkiego rodzaju ozdoby wielkanocne, które można było zakupić na kiermaszu.

Artystyczna część programu obejmowała zabawne scenki ukazujące przepiękne polskie tradycje Wielkanocne, koncert muzyczny otoczył wszystkich zebranych gości przedświąteczną atmosferą, a zespół taneczny Stobniczanie i Mali Stobniczanie oczarowali nas przepięknymi strojami i wspaniałymi ludowymi tańcami. Ludowe przyśpiewki zespołu wokalnego były ukoronowaniem występów przygotowanych przez zaangażowanych w przygotowania całego Koncertu Uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom, w szczególności Pani Barbarze Grzejszczyk, Panu Pawłowi Lemiesiewicz, Pani Oldze Taratajcio, Pani Joannie Kobylskiej, Pani Aleksandrze Kurasińskiej oraz całemu gronu pedagogicznemu aktywnie wspierającemu ideę przeprowadzenia naszego wiosennego kiermaszu. Zebrane pieniądze zostały przekazane na ręce Samorządu Szkolnego. Mamy nadzieję, że przedświąteczny koncert i kiermasz stanie się kolejną piękną tradycją pielęgnowaną w naszej Szkole.

Organizatorki:
Agnieszka Bodnar
Katarzyna Szczerba

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content