Sp1

Kolędowanie z Jedynką

Prężna grupa chórzystów z naszej szkoły wystąpiła dzisiaj podczas spotkania świątecznego zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Koncert rozpoczęliśmy utworem instrumentalnym pt. „Cicha noc”, który wprowadził wszystkich w nastrój świąteczny. Następnie uczniowie zaśpiewali tradycyjne kolędy i mniej znane pastorałki.  Na koniec  grupa zatańczyła swój popisowy taniec świąteczny.

Bożonarodzeniowy nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania, goście z zaangażowaniem śpiewali znane utwory. Za wspaniały występ zostaliśmy  nagrodzeni gromkimi brawami i słodkimi upominkami.  Przez chwilę uczestniczyliśmy  w spotkaniu z magikiem.

Opiekunowie grupy p. Tatiana Skrzypiec i p. Paweł Lemiesiewicz wraz z dziećmi serdecznie dziękują pani Dyrektor PCPR i pracownikom za zaproszenie i miłe przyjęcie.

T. Skrzypiec

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content