Sp1

Klasy 8 w PSP w Choszcznie

W dniach 27–29.05 uczniowie klas 8 uczestniczyli w spotkaniu ze strażakami. Uczniowie dowiedzieli się, jak ważna i odpowiedzialna jest praca strażaków oraz jak należy zachowywać się w sytuacjach zagrożenia.

Dziękujemy Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie za opowieści o codziennej służbie, obowiązkach oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych, w których biorą udział.


Skip to content