Sp1

Dziewczęta z klasy 6C organizowały turnieje w „Dwa ognie”…

Dawno, dawno temu…

Na przełomie października i listopada br. dziewczęta z klasy 6C  zorganizowały dwa turnieje w „Dwa ognie”. Dziewczęta zadbały o wszystko: wykonały puchary, sędziowały, opracowały regulamin imprez oraz prowadziły dokumentację imprez w formie multimedialnej – mówiąc prościej wykonały zdjęcia.

Skład komitetu organizacyjnego imprez: Weronika KACZOR i Nikola WACHOWICZ (regulamin, system rozgrywek), Sandra GÓRSKA (puchary), Justyna MICIUL, Agnieszka ŚLIWA i Sandra GÓRSKA (fotki), Anna GRABOWSKA, Aleksandra MISIURA (sędziowie). Ponadto zaangażowane były: Maria WIEWIÓRKOWSKA, Zofia KUCHARSKA. Swoją fachową wiedzą i doświadczeniem wspierał dziewczęta nauczyciel wychowania fizycznego pan Artur Wels.

Jako pierwsi wystartowali uczniowie klas starszych – 4 – 6. Dokładną relację z turnieju znajdziecie tutaj, przekierowując się na stronę „Sportowej Jedynki” a poniżej galerię zdjęć z turnieju, których autorkami są m.in. Justyna MICIUL i Agnieszka ŚLIWA.

 

Po „starszakach” przyszła kolej na klasy trzecie. Więcej informacji na temat tego turnieju znajdziecie klikając ten link, który przeniesie was w krainę sportu „Sportowej Jedynki”. Poniżej galeria zdjęć.

Artur WELSSkip to content