Sp1

„Jesień w kolorach i dźwiękach”

W tym roku szkolnym realizujemy w naszej szkole projekt plastyczno-muzyczny pod hasłem „Cztery pory roku w kolorach i dźwiękach”. Aktualnie zakończyliśmy pierwszy etap tego projektu: „Jesień w kolorach i dźwiękach”. Wszyscy uczniowie i nauczyciele włączyli się w przygotowanie imprezy z tej okazji. Klasy I-III z dużym zaangażowaniem wykonały z różnobarwnych, zasuszonych liści elementy dekoracyjne sal lekcyjnych w postaci jesiennych drzew

no images were found

oraz prace plastyczne „Zwierzęta lasu”,

no images were found

a dzieci ze świetlicy szkolnej –„Jesienne bukiety”.

no images were found

Prace zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu w taki sposób, aby każdy mógł je zobaczyć i podziwiać.

Uczniowie klas starszych zaprezentowali w formie pisemnej jesienne wiersze w oprawie z kolorowych liści.

no images were found

Punktem kulminacyjnym imprezy były muzyczne przerwy, na których uczniowie przedstawili jesienny repertuar piosenek.

no images were found

Warto nadmienić, iż do wspólnego śpiewania włączyli się nauczyciele i pracownicy szkoły, którzy za swój występ  zostali nagrodzeni przez uczniów gromkimi brawami.   Podczas muzycznych przerw odbył się pokaz kolorowej mody na jesienną szarugę, przygotowany przez klasy pierwsze.

Cała impreza dostarczyła nam miłych i estetycznych wrażeń. Przekonaliśmy się, iż jesień może być piękna, kolorowa i rozśpiewana.

Organizatorzy dziękują za zaangażowanie całej społeczności szkolnej!

Teresa Czapiewska, Daria ZielińskaSkip to content