Sp1

Jedynka w kolorach i kwiatach

8 maja 2017 r. pod hasłem „Jedynka w kolorach i kwiatach” odbyło się święto naszej szkoły. Pomimo, że w tym dniu pogoda nam nie dopisała i uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej nie przeszkodziło nam to w dobrej zabawie.

Na początku pani dyrektor Krystyna Górecka przywitała wszystkich uczniów i nauczycieli przesyłając dobrą energię. Wszyscy uczniowie mogli zaprezentować się swoimi zdolnościami manualnymi tworząc kolorowe kwiaty. Uczniowie klas IV – VI zaśpiewali przyśpiewki, które sami ułożyli o Szkole Podstawowej Nr 1. Wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu Jagody Banasiak, Ewy Pliszki, Oskara Bajbuły i Pascala Czerniak. Przez całą uroczystość towarzyszyła nam piosenka pt. „Chodź pomaluj mój świat” oraz wspólne zabawy i tańce.

Na zakończenie pani Alicja Kamińska ze swoim teamem zaprosiła wszystkich do wspólnej zumby.

W. WośSkip to content