Sp1

Jedynka na dożynkach

W minioną niedzielę, kiedy większość uczniów myślami była jeszcze na wakacjach, podopieczni pani Aleksandry Kurasińskiej i pani Tatiany Skrzypiec reprezentowali naszą szkołę podczas obchodów gminnych dożynek. Dzieci ubrane w kolorowe stroje ludowe zaśpiewały piosenkę o tematyce dożynkowej i zatańczyły tańce ludowe. Młodzi artyści mimo niesprzyjającej pogody z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy pokazali przygotowany program. Zachwycili mieszkańców Choszczna swoim profesjonalizmem i umiejętnościami, za co zostali obdarowani gromkimi brawami.

Tancerze nie po raz pierwszy reprezentowali szkołę na imprezie środowiskowej.  W czerwcu,  w pierwszy weekend wakacji, razem z uczniami obecnej klasy IV- opiekun p. Brygida Gębarska, wystąpili podczas choszczeńskiej sobótki. Wówczas pogoda też nas nie rozpieszczała, ale jak widać nie zniechęciło to dzieci do kolejnych występów.

Opiekunowie grup serdecznie dziękują rodzicom za umożliwienie dzieciom udziału w imprezach.

                                                                      Tatiana Skrzypiec, Aleksandra KurasińskaSkip to content