Sp1

Jedynka kibicuje Błękitnym Stargard!!!

Wielkim sukcesem drużyny piłkarskiej „Błękitnych” Stargard Szczeciński zakończył się wyjazd do Krakowa na rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu Polski PZPN. Zespół z miasta oddalonego od naszego o niespełna 50 kilometrów po raz drugi pokonał ekstraklasową CRACOVIĘ 2:0!

Nasza szkoła przyłącza się do gratulacji dla ekipy drugoligowca jakie z pewnością płyną z całej Polski i życzy powodzenia w kolejnej rundzie – półfinale, gdzie rywalem stargardzian będą piłkarze „LECHA” Poznań.

W środę wiele osób z naszej szkoły z pewnością w nerwach śledziło transmisję z rewanżowego pojedynku 1/4 finału „CRACOVII” z „BŁĘKITNYMI” i z pewnością też wielu ze śledzących ściskało mocno kciuki, aby naszym „sąsiadom zza miedzy” udał się mecz. Dzięki między innymi tym kciukom i obgryzionym paznokciom awans do ćwierćfinału stał się faktem! Wynik 2:0 (w dwumeczu 4:0!) budzi szacunek! BŁĘKITNI GRAJĄ DALEJ!!!

Większość pewnie zastanawia się co zespół ze Stargardu Szczecińskiego ma wspólnego z naszą szkołą… Otóż do naszej „JEDYNKI” uczęszcza córka bramkarza i kapitana „BŁĘKITNYCH” pana Marka UFNALA – PATRYCJA (na zdjęciu w środku w dolnym rzędzie)!!! Dwa lata temu zaś mury naszej placówki opuścił brat Patrycji –  Darek.

Panu Markowi i jego kolegom z drużyny oraz całej ekipie „BŁĘKITNYCH” jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i życzymy, aby „ta bajka i ten piękny sen” jak nazywają swoją przygodę w Pucharze Polski sami zawodnicy stargardzkiej drużyny trwały jak najdłużej! Powodzenia panowie!!!

Uczniowie i nauczyciele wf z SP 1 w ChoszcznieSkip to content