Sp1

Informacja dla rodziców – planowany strajk

Szanowni Państwo

Od 8 kwietnia 2019 r. planowany jest ogólnopolski strajk pracowników oświaty.  

Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Oddziału ZNP w Choszcznie, w naszej szkole prawie wszyscy nauczyciele zadeklarowali przystąpienie do akcji strajkowej. Nadal trwają negocjacje strony związkowej z Rządem i jeżeli do tego czasu nie dojdzie do porozumienia, to od poniedziałku 8 kwietnia rozpocznie się w szkole strajk, a nauczyciele którzy przystąpią do strajku nie będą prowadzili zajęć dydaktycznych.

Jeżeli taka sytuacja zaistnieje, zwracam się do Państwa z prośbą, aby w przypadku gdy mogą Państwo zapewnić dzieciom opiekę, w czasie strajku dzieci pozostały w domu.  Tym dzieciom, którym nie są Państwo w stanie zapewnić opieki, zorganizujemy w szkole zajęcia opiekuńcze.

O wszelkich zmianach i ustaleniach organizacyjnych będę Państwa informować na bieżąco poprzez e-dziennik i stronę internetową szkoły.

Krystyna Górecka – dyrektor szkołySkip to content