Sp1

I’m pround to be Polish – 100 kartek na 100- lecie

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji I’m pround to be Polish – 100 kartek na 100- lecie.  Zadaniem szkoły było wykonanie i wysłanie 100 kartek do 100 szkół biorących udział w akcji. Katrka musiała zawierać napis I’m pround to be Polish, symbole związane z odzyskaniem niepodległości przez  Polskę oraz nazwę miejscowości i szkoły. Wśród 100 szkół, które brały udział w akcji była również szkoła z Litwy. Z kartek, które otrzymaliśmy od uczestników akcji powstała gazetka, którą można podziwiać w sali 42g oraz w galerii zdjęć.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdują się kartki wykonane przez naszych uczniów oraz te, które otrzymaliśmy od uczestników z innych szkół.

Organizatorzy

Małgorzata Andrzejewska

Joanna Emilianowicz

 Skip to content