Sp1

II c w KPP

Dziś uczniowie klasy 2c byli gośćmi Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie gdzie  uczestniczyli w prelekcji na bardzo ważne tematy: hejtu, Cyberprzemocy i podstawowych zasad bezpieczeństwa w Sieci. W czasie spotkania profilaktycznego policjant sierż. Mariusz Kosiorek przybliżył uczniom jakie zagrożenia mogą czekać na dzieci korzystające z Internetu i kiedy należy zachować czujność. Podczas wizyty na Komendzie spotkaliśmy funkcjonariuszy, którzy pokazali nam radiowozy i ich wyposażenia, a najmilszym punktem wizyty było spotkanie z  psami: Magistrem🐕‍🦺 i Odim 🦮oraz ich przewodnikami. Zasięgnęliśmy wiedzy na temat pracy psów policyjnych i zaprezentowali nam swoje umiejętności na żywo.

Dziękujemy @Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie za dzisiejsze spotkanie 👮.

Zapraszamy na fotorelację na stronę szkolnego fb 🙂

N. PencakSkip to content