Sp1

II c u stomatologa

„Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!”- Nasi drugoklasiści doskonale o tym wiedzą. Wiedzą też  jak ważne są wizyty u stomatologa. Dlatego  z uśmiechem na twarzy wybrały się na wizytę do gabinetu stomatologicznego Biała Szuflada.

Podczas spotkania z lekarzami dzieci dowiedziały się jakie są rodzaje zębów, ile ich mają oraz jak należy o nie dbać  aby zawsze były zdrowe i piękne. Pani doktor na przykładzie modelu szczęki pokazała jak należy prawidłowo szczotkować  zęby za pomocą szczoteczki manualnej i elektrycznej.

Dzieci poznały specyfikę pracy lekarzy z gabinetu Biała Szuflada. Dowiedziały się na czym polega praca stomatologa, protetyka, chirurga stomatologicznego i ortodonty. Zuza nawet na chwilę zamieniła się w chirurga.

Na zakończenie, jak na prawdziwą wizytę przystało, dzieci przeszły kontrolę stanu zębów. Bardzo miłe przyjecie spowodowało, że wszyscy chcieli usiąść na fotelu jako pierwsi.

Każdy dzielny pacjent otrzymał niespodziankę – kolorowy balon.

Wizyta gabinecie stomatologicznym uświadomiła dzieciom, że korzystanie z usług dentysty może odbywać się w sposób bezstresowy i przyjazny dla pacjenta.

Serdecznie dziękujemy personelowi Białej Szuflady za ciepłe przyjęcie i  poświęcony czas.

                                                                                                  Tatiana Skrzypiec

Invalid Displayed Gallery

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content