Sp1

II a w Teatrze Muzycznym

Klasa 2a wybrała się na wycieczkę do Poznania do Teatru Muzycznego na musical „Piękna Bestia”. Klasa dała się porwać do baśniowego świata Pięknej i Bestii, opowieści starej jak świat! Spotkali mądrą i śliczną Bellę, jej genialnego ojca Maurycego, a także narcystycznego Gastona i wpatrzonego w niego Lefou. Uczniowie mieli okazję przenieś się do pełnego tajemnic zamku i poznać jego niezwykłych mieszkańców: czułą Panią Imbryk i jej synka Bryczka, płonącego miłością do uroczej Babette Płomyka, majestatyczną Madame de Garderobe oraz gospodarza domu – ostrożnego Trybika. Każda minuta spędzona na widowni była wypełniona przyjemnością – słuchania, oglądania i bycia w tym miejscu. Warto dodać, że w postać Pięknej wcieliła się choszcznianka pani Joanna Rybka – Sołtysiak. Ku radości uczniów pani Asia spotkała się z nimi osobiście w swej pięknej, czarodziejskiej sukni. Rozdała autografy i pięknie pozowała do zdjęć.

Zdecydowanie, to była udana wycieczka!

Magdalena Rakoczy

Zapraszamy na fotorelację na stronę szkolnego fb 🙂Skip to content