Sp1

Ia i Ib w pracowni Decopupage

24 maja 2016 uczniowie z klas Ia oraz Ib uczestniczyli w nietypowych zajęciach plastyczno  –  technicznych. W tym dniu gościliśmy w pracowni Art Deco u Pani Wioli Maier  gdzie pod jej kierunkiem wykonywaliśmy serca metodą Decoupage. Prace te zostały wykonane z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Matki. W czasie tych zajęć uczniowie samodzielnie ozdabiali drewniane serca dla swoich mam. Pani Wiola zaprezentowała dzieciom w jaki sposób można ozdobić drewniane serduszko. Wykorzystaliśmy do tego kawałki serwetek, klej oraz specjalne farby. Na zakończenie ozdobiliśmy pracę kokardą oraz tasiemką. Dzieci z dużym zaangażowaniem ozdabiały swoje serduszka, które zostaną wręczone mamom.

Dziękujemy Pani Wioli za ciekawe warsztaty oraz wiele wskazówek dotyczących techniki  Decoupage.  Mamy nadzieję, ze jeszcze kiedyś uda nam się uczestniczyć  w podobnych zajęciach.

Joanna Kobylska

Celina SłupeckaSkip to content