Sp1

I my tańczyliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

no images were found

W niedzielę mieszkańcy Choszczna tłumnie przybyli na 23 finał WOŚP do Choszczeńskiego Domu Kultury, oczywiście nie mogło na tak wspaniałej imprezie zabraknąć Jedynki. Nasi uczniowie zaprezentowali się w dwóch tańcach: mikołajkowym i ludowym, a ich stroje ubarwiły koncert, bo czapki Mikołajów oraz wianki i pawie pióra Krakowiaków są zawsze najmodniejsze, a dźwięki świątecznych dzwoneczków i krakowskie nuty na akordeonie są dla ucha najmilsze 🙂
W tym roku na scenie reprezentowali nas uczniowie z klas Ic, Ia, IVa i Va, oraz nauczyciele Tatiana Skrzypiec, Paweł Lemiesiewicz i Barbara Grzejszczyk, ale trzeba przyznać, że i na widowni duże wsparcie dla orkiestry stanowili nasi uczniowie, nauczyciele i oczywiście niezawodni rodzice 🙂

B. Grzejszczyk, T. SkrzypiecSkip to content