Sp1

Hej! kolęda, kolęda…

no images were found

W czwartek w naszej szkole panował wyjątkowy nastrój. Już od samego rana ze świetlicy rozbrzmiewały radosne śpiewy uczniów, którzy „próbowali się” do koncertów bożonarodzeniowych.

O godz. 9.10 w wypełnionej po brzegi świetlicy odbył się pierwszy występ. Artyści zaprezentowali bogaty repertuar. Śpiewali, grali na instrumentach i tańczyli. Przedstawili najbardziej popularne kolędy i mniej znane pastorałki. Na zakończenie wspólnie z widzami zaśpiewali dwie kolędy przy akompaniamencie akordeonu.

Wspólne kolędowanie było okazją do integracji dzieci z różnych klas oraz podtrzymywania tradycji świątecznych.

Po pełnych wzruszeń chwilach pani dyrektor Krystyna Górecka i proboszcz Andrzej Lemieszko podziękowali wykonawcom za wprowadzenie w radosny czas narodzin Jezusa i życzyli wszystkim spokojnych i wesołych Świąt.

 

 

W koncercie wzięli udział uczniowie z klas; I c, I d, II a, II b, II c, III b, III c, IV a, IV b, V a, V b, VI b. Uroczystość przygotowali: p. Paweł Lemiesiewicz, p. Tatiana Skrzypiec. Dekorację wykonała p. Daria Zielińska

T. Skrzypiec

 



Skip to content