Sp1

Harcerze z Choszczna przyjaciółmi świetlicy.

W poniedziałek 9 maja z okazji Dnia Zwycięstwa do świetlicy szkolnej przybyli harcerze z ZHP w Choszcznie. Spotkanie to odbyło się pod hasłem „Polska w Europie” i przepełnione było dobrą zabawą oraz śmiechem. Druhny Alicja i Patrycja przygotowały ciekawe konkursy geograficzne, zapoznały dzieci z mapą Europy oraz z flagami ościennych państw a następnie zaprosiły dzieci do wykonania wspólnego plakatu jednoczącego nie tylko sąsiadujące z Polską kraje ale i nas samych. Nie mogło również zabraknąć dobrej zabawy w kręgu, przy której czas minął nam niesamowicie szybko. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które jest już w planach bo nie tylko my lubimy chwile z harcerzami ale i harcerze chwalą nas za wspaniałą postawę podczas zabaw. Miłą niespodzianką okazał się Dyplom, który otrzymaliśmy za nasz aktywny udział i uczestniczenie w zajęciach. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

Helena BanaśSkip to content