Sp1

Gminny Konkurs Wiedzy o Lekturze im. Tomasza Mińskiego

20 kwietnia w naszej odbył się I Gminny Konkurs Wiedzy o Lekturze im. Tomasza Mińskiego. Konkurs skierowany był do uczniów klas III i sprawdzał wiedzę z wybranych lektur. Wyzwanie konkursowe podjęły reprezentacje klas III ze szkół: Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie, Szkoły Podstawowej w Korytowie, Szkoły Podstawowej w Suliszewie, Szkoły Podstawowej w Zamęcinie oraz naszej Jedynki.Uczestnicy w trzyosobowych drużynach zdobywali punkty w różnych konkurencjach, a rywalizacja była bardzo zacięta. W jury zasiadały: gość specjalny pani Maria Mińska – właścicielka księgarni Pegaz, pani Katarzyna Jezierska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choszcznie oraz pani Agnieszka Czukiewska – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1.

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie,

2 miejsce Szkoła Podstawowa w Suliszewie

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie,

4 miejsce Szkoła Podstawowa w Zamęcinie,

5 miejsce Szkoła Podstawowa w Korytowie. 

Za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników serdecznie dziękujemy Państwu Grażynie i Piotrowi Szmigulan – Gramtech, Właścicielom Stacji paliw Moya w Choszcznie oraz Zachodniopomorskiemu Bankowi Spółdzielczemu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjęcie wyzwań, a zwycięzcom Gratulujemy!!!

M. Dubowik, N. Pencak

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronę szkolnego fb 🙂

 

 Skip to content