Sp1

Enea Akademia Talentów

Szanowni Państwo!

Miło mi zakomunikować, że realizowany w naszej szkole projekt edukacyjny „Szkoła na kołach” znalazł się w finałowej dziesiątce konkursu „Akademia talentów” organizowanym przez firmę Enea. W finale o kolejności szkół zadecyduje głosowanie internautów. Pierwsze trzy szkoły, które otrzymają najwięcej głosów, otrzymają grant w wysokości 10 tys. zł. Chcemy tę kwotę przeznaczyć na dofinansowanie wycieczek dla uczniów pochodzących z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej oraz na zakup sprzętu wykorzystywanego podczas wycieczek (aparaty, rowery). Głosowanie już się zaczęło i potrwa do 7 stycznia. Każdego dnia można oddać jeden głos z każdego posiadanego adresu mailowego. Aby oddać głos wystarczy w wyszukiwarce (google.pl) wpisać frazę „Enea Akademia Talentów”. Po wejściu na stronę odszukujemy (na górze strony) przycisku „głosuj na szkołę”. Wybieramy kategorię „nauka”. Odszukujemy naszą szkołę – na samym dole wpisujemy adres e-mail i wciskamy „głosuj”. Następnie logujemy się na pocztę i potwierdzamy link przysłany przez organizatora (Enea). Można również skorzystać z bezpośredniego linku https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/finalisci-glosowanie?type=szkoly&category=nauka&page=1

Przypomnę – głosować możemy każdego dnia aż do 7 stycznia.

Serdecznie prosimy o Państwa głosy!

Z poważaniem oraz życzeniami najpiękniejszych Świąt  Bożego Narodzenia

Koordynator projektu – Krzysztof NowakSkip to content