Sp1

Dziewczęta na piątkę a chłopcy na szóstkę w przełajowych sztafetach w Pełczycach…

8 października w Pełczycach na miejscowym stadionie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W słoneczną aczkolwiek wietrzną pogodę nasze sztafety spisały się na piątkę i szóstkę…

Nasze drużyny przełajowe złożone były głównie z uczniów klas czwartych i piątych. W kategorii dziewcząt zajęliśmy piąte miejsce, a wśród chłopców zmagania ukończyliśmy lokatę niżej niż dziewczęta. Pomimo, iż nie zdobyliśmy medali doceniamy ambicję naszych reprezentantek i reprezentantów. Opiekun grupy, pan Robert Łyko stwierdził, że każdy uczestnik naszych sztafet zostawił „serducho” na trasie i wszyscy dali z siebie maksimum wysiłku i zaangażowania. Odległe miejsca nie zrażają naszych młodych biegaczy, którzy w przyszłych latach zapowiadają walkę o wyższe lokaty. Tegoroczne biegi służyły zdobywaniu doświadczenia, miejsce na mecie oczywiście było ważne, ale najistotniejsze było pokonanie trasy i wygranie walki ze swoimi słabościami i obawami!

Skład sztafety żeńskiej:
Martyna NIECZYSTA klasa 6a
Hanna ZIENDA klasa 6a
Michalina MĘŻYKOWSKA klasa 6b
Patrycja UFNAL klasa 6b
Zuzanna MICHALAK klasa 5a
Julia SKRZYPIEC klasa 5a
Oliwia WATKOWSKA klasa 5a
Małgorzata JASIEWICZ klasa 5b
Roksana PIOTROWSKA klasa 5b
Oliwia SIECZKAREK klasa 5b

Skład sztafety męskiej:
Marcel BIKOWSKI klasa 6b
Dawid SZPAKOWSKI klasa 6c
Jarosław KUCHARSKI klasa 5a
Krystian MODLIŃSKI klasa 5a
Filip WOJCIECHOWSKI klasa 5a
Filip KLUSKA klasa 5c
Kacper KUCHARSKI klasa 5c
Szymon ZAWIŁA klasa 5c
Daniel KALUPA klasa 4a
Marcel BOŁOCIOUCH klasa 4c
Paskal CZERNIAK klasa 4c

Poniżej można podziwiać małą galerię zdjęć z zawodów, którą udostępnił nam pan Grzegorz WINIARSKI z SP 3, za co oczywiście serdecznie dziękujemy.Skip to content