Dzień Zwycięstwa

no images were found

Dnia 8 maja 2014r. nasza szkoła ma swoje święto. Z tej okazji w kościele parafialnym św. Jadwigi delegacje klas wspólnie z wychowawcami uczestniczyły  w montażu słowno – muzycznym upamiętniającym żołnierzy walczących o wolność Ojczyzny oraz uroczystej mszy świętej, którą odprawił ks. proboszcz Andrzej Lemieszko. Naszą uroczystość uświetnili przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, a także poczty sztandarowe z choszczeńskich szkół (gimnazjum, SP 3) oraz parafianie. Tradycyjnie po uroczystości w kościele delegacje złożyły kwiaty i biało czerwone znicze przy obelisku saperów. Montaż został przygotowany pod kierunkiem pani Małgorzaty Walendzik, pani Tatiany Skrzypiec, pani Iwony Cedro.

W sobotę 10 maja 2014r. będziemy świętować podczas pikniku szkolnego na boisku szkolnym.