Sp1

Rocznica zakończenia II wojny światowej

Tradycją szkoły stała się uroczysta msza święta w rocznicę zakończenia II wojny światowej 8 maja. W tym roku wspólna modlitwa z udziałem kombatantów i inwalidów wojennych, władz powiatu, władz gminy, zaprzyjaźnionych szkół, uczniów naszej szkoły miała dla nas szczególne znaczenie, ponieważ Związek Inwalidów Wojennych RP uhonorował Jedynkę MEDALEM ZA ZASŁUGI dla ZWIĄZKU INWALIDÓW WOJENNYCH RP.

Medal z rąk przedstawicieli Związku odebrała pani dyrektor Krystyna Górecka.

Po uroczystej mszy św. złożyliśmy hołd poległym zapalając znicze pod pamiątkowymi tablicami. Wzięliśmy także udział w programie historyczno-muzycznym przygotowanym przez kilkudziesięcioosobową grupę uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pań: Tatiany Skrzypiec i Brygidy Gębarskiej i uczniami Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie wraz z panią Katarzyną Tyc.

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content