Sp1

Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci

19 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci. To idealna okazja do refleksji nad tym, jak najmłodsi są chronieni przed agresją. Zjawisko to jest wciąż problemem powszechnym i bardzo poważnym. Walka z przemocą wobec dzieci to zadanie całego społeczeństwa. Ważna jest nie tylko świadomość rodziców, opiekunów, nauczycieli i dzieci, ale także wrażliwość i reagowanie osób, które są świadkami przemocy. Zależy nam na tym, by nasi uczniowie byli świadomi problemu i czuli się w bezpiecznie, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji.

Wystarczy zrobić fotografię z wyciągniętą dłonią, na której znajduje się hasło „STOP” i umieścić ją w komentarzu pod postem.

Zapraszamy do komentarzy pod postem 🙂Skip to content