Sp1

Dzień Pizzy w II F

9 lutego na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. Cieszy się ona niesłabnącym uznaniem amatorów dobrego jedzenia. Pomimo tego, iż owa data wypadła podczas ferii, uczniowie z klasy II f postanowili nadrobić zaległości po powrocie do szkoły. W poniedziałek sala lekcyjna zamieniła się we włoską kuchnię, a uczniowie z wielkim zaangażowaniem tworzyli kulinarne dzieła sztuki. Każdy z małych kucharzy miał do dyspozycji własny (oflagowany) kawałek ciasta, na którym układał ulubione składniki. Dzięki uprzejmości paniom ze świetlicy, uczniowie mogli upiec własnoręcznie zrobione pizze, a następnie poczęstować tych, których przyciągnął ten smakowity zapach. Po uśmiechach dzieci można sądzić, że pasowało im takie niecodzienne drugie śniadanie.

Katarzyna SzczerbaSkip to content