Sp1

Dzień kota w II d

Klasa II „d” dość nietypowo obchodziła Dzień Kota, ponieważ zajęcia poprowadziło dwoje uczniów – pasjonatów kotów: Gabrysia oraz Wojtek. Przygotowali oni bardzo wiele atrakcji dla swoich kolegów z klasy: Gabrysia i Wojtek w sposób niezwykle ciekawy opowiedzieli o życiu kotów. Uczniowie przygotowali prezentację multimedialną oraz zrobione przez siebie albumy o swoich pupilach. Przypomnieliśmy sobie podstawowe informacje dotyczące kotów oraz jak należy o nie dbać. Cały dzień w klasie II d  był  Dniem Kota, nawet zadania były nietypowe, albowiem rozwiązywaliśmy kocią matematykę, słuchaliśmy wspólnie opowiadania „Kotek Filonek Bezogonek”, a nawet ćwiczyliśmy rzeczowniki i liczbę mnogą za pomocą kociaków. Na edukacji plastycznej wycinaliśmy z gazet koty, a na koniec kodowaliśmy i uczyliśmy się piosenki „Kot” oraz rozwiązywaliśmy zadania w naszych „Kocich zeszytach o mleku”.

A jak wyglądał Koci Dzień w klasie II „d” można obejrzeć na zdjęciach, było wiele radości, uśmiechów i wypieków na twarzy.

A. KościuczukSkip to content