Sp1

Dzień Edukacji Narodowej

no images were found

Wczoraj grupa uczniów  z klas szóstych zaprezentowała się  nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz byłym pracownikom szkoły w montażu słowno – muzycznym z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie przygotowali wspaniały koncert muzyczny, poprzedzony wręczaniem nauczycielskich oskarów.

Nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali wyróżnienia w różnych kategoriach: Budowniczy Szkoły, Pomocna Dłoń, Siedem Przypadków, Kalkulator Roku, Strong Men Roku, Gotowa na Wszystko, Farmerki Roku, Ju Toking Tu Mi, Super Niania, Bratnia Dusza, Anielska Cierpliwośc, Złota Rączka, Chrząszcz Brzmi w Trzcinie, Powrót do Przeszłości.

Strzałem w dziesiątkę okazał się koncert uczniów, podczas którego zaprezentowano znane i lubiane polskie piosenki w nowych aranżacjach – ze szkolnymi tekstami.

Uczniowie byli przygotowywani pod kierunkiem nauczycieli – pani Olgi Taratajcio i pana Pawła Lemiesiewicza. To pierwszy tak spektakularny występ nowego nauczyciela muzyki, tym bardziej gratulujemy udanego debiutu.

Opiekun SU – Olga TaratajcioSkip to content