Sp1

Dzień Edukacji Narodowej

14 października w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli i pracowników szkoły niespodziankę. Prezentem upominkowym, oprócz życzeń, był mini koncert, do którego uczniowie przygotowywali się przez ostatni tydzień, pod okiem muzyka szkolnego – pana Pawła Lemiesiewicza i opiekuna SU – pani Olgi Taratajcio. Uczniowie zaprezentowali zestaw piosenek o szkole, które bardzo wszystkim się podobały. Największe wrażenie wywarła piosenka „Bo do szkoły chodzić trzeba” śpiewana w rytm muzyki „Bo do tanga trzeba dwojga”. Utwór wyraża nadzieję o powstaniu nowej szkoły, której cała społeczność szkolna nie może się już doczekać. Właśnie tą piosenką, na prośbę nauczycieli, uczniowie bisowali, a wspomagała ich Pani Dyrektor Krystyna Górecka. Na zakończenie wszyscy pracownicy szkoły zostali obdarowani skromnym laurkami  z życzeniami i podziękowaniami.

Opiekun SU – Olga TaratajcioSkip to content