Sp1

Dzień Dziecka na sportowo :)

Dzisiaj uczciliśmy Dzień Dziecka na sportowo. Miło nam było gościć pana Andrzeja Kowalika – wiceburmistrza Choszczna, który złożył społeczności Jedynki życzenia z okazji Dnia Dziecka oraz rywalizacji fair play. Zaczęliśmy od prezentacji flagi olimpijskiej oraz znicza olimpijskiego. Uczniowie wysłuchali Apelu Olimpijskiego. Gospodarze zgłosili gotowość swoich klas do udziału w zawodach sportowych pani dyrektor – Agnieszce Czukiewskiej. 

Uczniowie Jedynki rywalizowali w wielu konkurencjach. Klasy wzięły udział w biegu masowym, następnie drużyny mierzyły się w rzutach do celu woreczkami, w skokach w dal, podbijaniu piłki na czas, rzucie piłką lekarską, skokach przez skakanki, na jak szybszym uniesieniu kolan, odbijaniu piłeczki z rakietki na rakietkę  i oczywiście przeciąganiu liny. Dyscyplinom sportowym towarzyszyły zabawa na dmuchańcach, fotobudka 360*, prezentacja sprzętu policyjnego. Spalone kalorie uczniowie uzupełniali popcornem i watą cukrową. 

Nasz Jedynkowy festyn odbywał się na stadionie miejskim, serdecznie dziękujemy za udostępnienie obiektu pracownikom Centrum Rekracyjno Sportowego w Choszcznie. Za przygotowanie atrakcji dziękujemy Radzie Rodziców, Paniom z Koła Gospodyń Wojskich z Radunia, funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom KPP w Choszcznie. Nad całością czuwała Szkolna Katedra WF i nasza Dyrekcja (3D) 🙂 🙂 🙂

Wszystkim za wspólną zabawę i rywalizację bardzo dziękujemy 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć na szkolną stronę fb 🙂Skip to content