Sp1

Dzień Dziecka II a i II e

Tegoroczny Dzień Dziecka uczniowie klasy II a i II e spędzili na grach i zabawach terenowych. Zanim to nastąpiło wszyscy udali się na lody, by „naładować baterie”. Następnie podzieleni na dwa zespoły ustalili zasady dotyczące gry w „Podchody”.
Grupa Pani Basi uciekała zostawiając po drodze strzałki, ślady i zadania do wykonania, które sprytnie ukryła w różnych zakamarkach napotkanych po drodze. Z kolei grupa Pani Oli podążała śladami uciekinierów napotykając po drodze na różnego rodzaju trudności i „zmyłki”. Jednakże czujność ich nie zawiodła i odnaleźli wszystkie ukryte listy z zadaniami, które rzetelnie grupa krok po kroku wykonywała. Podążając tropem grupy pierwszej, mali tropiciele dotarły do placu zabaw na Betlejem, gdzie czekały na nie świeżo upieczone kiełbaski .

Tego typu zajęcia nie tylko integrują uczniów, ale dają również dużo radości jednocześnie zachęcając poprzez zabawę do nauki i aktywnego spędzania czasu.

Aleksandra Kurasińska
Barbara SzewczykSkip to content