Sp1

Dzień dziecka

Dzień dziecka w tym roku obchodziliśmy w połączeniu z dniem szkolnego sportu. Zgodnie ze szkolną tradycją uczniów powitała pani Dyrektor – Agnieszka Czukiewska. Znicz olimpijski wniósł Bartosz Walendzik VII a, natomiast Apel Olimpijski odczytał Piotr Wojtołowicz VIII b. Uczniowie poszczególnych klas, na swoich poziomach, rywalizowali w różnych konkurencjach. Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy klas: I a, II b, II d, III a, IV a, IV d, V a, VI a, VI b, VII e, VIII f, którzy dla swoich klas zdobyli w turnieju I miejsce. Każda z klas otrzymała pamiątkowy dyplom i słodycze. Dyplomy wręczali pani Dyrektor oraz zastępca burmistrza Choszczna – pan Wojciech Sierakowski, który na ręce pani Dyrektor przekazał prezent dla uczniów.

Zapraszamy do fotorelacji na stronę szkolnego fb 🙂Skip to content