Sp1

Dzień Bezpiecznego Internetu z ZS 3 w Choszcznie

Dzień Bezpiecznego Internetu – święto obchodzone w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

7 lutego Zespół Szkół nr 3 w Choszcznie zorganizował happening z okazji tego święta. Pomimo mrozu, w gorącej atmosferze ich działania wspierała nasza klasa II g wraz z wychowawcą panią Danutą Pałką oraz z koordynatorem konkursu Bezpiecznie Tu i Tam panią Heleną Banaś.

Uczniowie pod opieką swoich starszych koleżanek rozdawali ulotki i prowadzili miłe rozmowy z mieszkańcami Choszczna oraz z choszczeńskim Piastkiem. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia.

Helena Banaś

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content