Sp1

Pierwszaki dla Babć i Dziadków

„Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana”

Dzień Babci i Dziadka to jedno z ważniejszych dni w roku. Tuż przed feriami w klasach I odbyło się spotkanie na które przybyli zaproszeni Seniorzy.

Sześciolatki pod opieką wychowawców przygotowały program artystyczny w którym prezentowały umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Goście byli poruszeni, w oczach niektórych można było dostrzec łzę wzruszenia. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom drobnych upominków wykonanych samodzielnie przez ich wnuczęta. Po złożeniu życzeń był także czas na słodki poczęstunek gdzie każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego Dziadka lub Babci. Oczywiście nie obeszło się bez wspólnych zabaw „na wesoło”. Po uroczystości nastąpiła chwila dla fotografa, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z Babcią i Dziadkiem. Był to piękny dzień, pełen radosnych chwil i wzruszeń.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz dużo zdrowia, młodzieńczej energii i aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

E. Cichoń

Invalid Displayed Gallery

Zapraszamy do galerii zdjęć:)

Zapraszamy na relację video z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaną przez uczniów klasy I c pod kierunkiem p. Wioletty Woś.

 Skip to content