Sp1

Dzień Babci Dziadka w II d

Klasa II d postanowiła uczcić Dzień Babcia i Dziadka robiąc swoim ukochanym Dziadkom kartkową niespodzianką. Wykonaliśmy dla Babć i Dziadków przepiękne kartki, wypisaliśmy życzenia oraz zaadresowaliśmy koperty i udaliśmy się na Pocztę, aby tam wysłać kartki. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali kartki, kupowali znaczki, wysyłali koperty z niespodzianką dla Dziadków, ale największą radość przyniosły uśmiechy i wielka radość Babć i Dziadków, którzy w poniedziałkowe i wtorkowe popołudnie otrzymali od listonoszy życzenia.

Klasa II d składa szczególne podziękowania dla Pań pracujących na Poczcie za bardzo miłą obsługę!

A jak wyglądało samo tworzenie niespodzianki można obejrzeć na zdjęciach, było wiele radości, uśmiechów i wypieków na twarzy.

Anna KościuczukSkip to content