Sp1

Dziękujemy za Happening

Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu happeningu z okazji choszczeńskich obchodów 71 rocznicy Dnia Zwycięstwa.

Dziękujemy Kapelmistrzowi Mateuszowi Wolniakowi i muzykom Choszczeńskiej Orkiestry Dętej za uświetnienie tego wydarzenia i poprowadzenie przemarszu społeczności Jedynki oraz wszystkich zaproszonych Gości. Dzięki Wam było radośnie, dostojnie i głośno, a nogi same nas niosły w rytm tak pięknie zagranych marszów 🙂

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Choszczeńskiego Domu Kultury za pomoc i współpracę, dzięki której nasz korowód był tak kolorowy. Mogliśmy zaprezentować całą gamę polskich strojów ludowych i udowodnić, że nasz narodowy folklor jest ciekawy i piękny! 

Dziękujemy pracownikom Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Choszcznie za pomoc w przygotowaniu imprezy, w której wzięło udział prawie tysiąc osób! Państwa zaangażowanie i świetna organizacja bardzo, ale to bardzo nam pomogły.

Dziękujemy proboszczowi parafii Świętej Jadwigi Królowej w Choszcznie za wsparcie, dzięki któremu uczestnicy happeningu mogli ujrzeć symboliczny przelot 71 gołębi, na pamiątkę 71 lat pokoju w naszej Ojczyźnie.

Dziękujemy zaproszonym Gościom za wspólne świętowanie i za to, że tak pięknie wpisali się w konwencję barw narodowych, w których, jak się okazuje, wszystkim jest do twarzy 🙂

Pozdrawiamy wszystkich Uczestników happeningu i mieszkańców Choszczna, którzy się do nas przyłączyli 🙂

Organizatorzy

 

 

 

 

 

 Skip to content