Sp1

Dyskusyjny Klub Filmowy

Wczoraj w godzinach popołudniowych odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie DKFu. Oglądaliśmy film Disney’a „Następcy”. Film opowiada o losach dzieci niesławnych bohaterów Disney’a. Podczas gdy pozytywne postacie wiodą spokojne życie w sielankowym królestwie Auradon, wszystkie czarne charaktery przebywają na odległej Wyspie Potępionych. Kiedy nastoletni syn Pięknej i Bestii obejmuje tron, postanawia dać szansę na odkupienie win potomkom czarnych charakterów, którzy utknęli na wyspie. Nowy władca zezwala na wspólne uczęszczanie do szkoły dzieci kultowych postaci Disney’a. Podstępni rodzice chcą to wykorzystać, aby uwolnić wszystkich z wyspy. Czy nastolatki pójdą w ich ślady i pomogą w ich chytrym planie? Film przepełniony jest świetnymi piosenkami, które wykonują bohaterowie. Jedna z nich to nawet przeróbka tej, którą znamy z filmu „Piękna i Bestia”.

W rolach głównych występują:

Dove Cameron jako Mal – córka Czarownicy,

Sofia Carson jako Evie – córka złej Macochy,

Booboo Stewart jako Jay – syn Jafara,

Cameron Boyce jako Carlos – syn Cruelli de Mon.

 

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, mino niesprzyjającego sprzętu :(. Podczas emisji delektowaliśmy się pyszną pizzą.

Zapraszamy na kolejne spotkanie DKFu już w listopadzie.

Olga Taratajcio

Joanna Stawicka

 

 Skip to content