Sp1

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Wczoraj w godzinach popołudniowych klasy IV-VI bawiły się na dyskotece szkolnej z okzaji Dnia Chłopaka.Pierwszy raz jako DJ doskonale sprawdził się nasz nowy pan od muzyki – Paweł Lemieszewicz. Co prawda mamy wrzesień i było dość jasno, jednak to nie przeszkodziło nam w świetnej zabawie. Następnym razem na pewno bardziej sprawdzą się światła dyskotekowe (ufundowane zresztą przez Radę Rodziców).

Od początku imprezy w tańcu przodowała klasa VI d i to uczniowie z tej klasy wygrali konkurs na najlepiej bawiącą się klasę. Najsympatyczniejszym uczniem został okrzyknięty Łukasz Sobala z klasy VI d, tuż za nim uplasował się Kacper Czubala z klasy IV c, a trzecie miejsce zajął Kacper Kolenda z klasy VI a.

Niestety – wszystko co dobre szybko się kończy. Dwie godziny wspaniałej zabawy szybko minęły. Z niecierpliwością oczekujemy na następną szkolną dyskotekę.

Opiekun SU – Olga TaratajcioSkip to content