Sp1

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka 2015

Dziś klasy IV – VI bawiły się na dyskotece szkolnej z okazji Dnia Chłopaka.

Mimo, że słoneczko świeciło nam w okna, uczniowie tańczyli niczym najlepsi mistrzowie tańca współczesnego. Najnowsze hity rozbrzmiewały za sprawą naszego niezawodnego DJa – Pana Pawła Lemiesiewicza. Nie zabrakło stałego akcentu szkolnych dyskotek – wspólnego tańca „Macareny”. Wychodzi nam on coraz lepiej!

 Szefowa SU – Iga Niewinczana w imieniu wszystkich dziewcząt złożyła najserdeczniejsze życzenia chłopcom z Jedynki. Dziewczęta zadedykowały chłopcom piosenkę i wspólnie razem zatańczyli.  Nastąpił również biały walc, kiedy to najodważniejsze dziewczyny zaprosiły do tańca swoich kolegów. Jak zwykle w czasie dyskoteki odbywał się konkurs na najlepiej bawiącą się klasę. Tym razem jednak, po raz pierwszy w historii dyskotek organizowanych przez SU, żadna klasa nie wygrała. Wygrali wszyscy obecni, ponieważ bawili się znakomicie! Już niedługo fotorelacja z imprezy.


Skip to content