Sp1

Dyskoteka karnawałowa klasy IV – VI

no images were found

W miniony czwartek na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VI. W rytmach muzyki karnawałowej uczniowie bawili się,a na ich twarzach pobłyskiwały barwne maski.

W trakcie zabawy spotkać można było chirurga, więźnia, piękną dziewczynę – Marcelinę a także kilka myszek. Zabaw nie było końca. Okazało się, że transport kulek śniegowych na łyżce nie jest taki łatwy… Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością w konkursie „Taniec na gazecie”. A przy zabawie „Sopelki” mogliśmy podziwiać różne dziwne figury… Hitem dyskoteki okazała się piosenka „Będzie zabawa”.

Wszyscy wyszli z dyskoteki zadowoleni, dodatkowo otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Wszystkim dziękujemy za przybycie na dyskotekę i już zapraszamy za rok!

Organizatorzy: Joanna Emilianowicz, Małgorzata AndrzejewskaSkip to content