Sp1

Dyskoteka karnawałowa klasy IV – VI

no images were found

W sobotę 10 stycznia 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się wspaniale przygotowana i poprowadzona przez p. Mariusza Głowackiego dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VI. Ubrani w różnorodne, barwne stroje uczestnicy zabawy wspaniale bawili się przy gorących rytmach karnawałowej muzyki. W przerwach pomiędzy tańcami przeprowadzonych zostało wiele ciekawych zabaw i konkursów. Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością w konkursie „Taniec z balonem”. Okazało się również, że rzut „zośką” do celu wcale nie jest taki łatwy, jak by się wydawało… Hitem dyskoteki okazała się piosenka „Balkanica” z repertuaru zespołu Piersi. Dla uczestników dyskoteki nie zabrakło słodkiego poczęstunku ufundowanego przez Radę Rodziców. Wszyscy wyszli z dyskoteki bardzo zadowoleni. Zapraszamy za rok!

Organizatorzy: Elżbieta Woźniak, Beata WojtasSkip to content