Sp1

Dyskoteka andrzejkowa

no images were found

Wczoraj w godzinach popołudniowych odbyły się andrzejki dla klas IV – VI. Jest to już trzecia dyskoteka w tym roku szkolnym organizowana przez Samorząd Uczniowski.Impreza była bardzo udana. Już przy wejściu ustawiła się długa kolejka oczekujących na dyskotekę. Od progu uczniów witały mamy – wróżki, ochotniczki do pomocy w organizacji zabawy. Właśnie paniom: Grażynie Kaczmarek i Urszuli Wiąz, SU pragnie serdecznie podziękować. Obie panie przygotowały dla uczniów ciekawe wróżby. W czasie imprezy nie zabrakło konkursów, m.in. tańca na gazecie, który wygrały równorzędnie dwie pary – Martyna Majewska i Jakub Śliwa oraz Zosia Lewandowska i Kacper Lendzion, jedzenia jabłka na sznurku na czas (zwycięzcą Wojtek Bokun) i przyszywania guzików, który wygrała Zuzia Malec. Ta konkurencja okazała się najtrudniejsza, a uczestnicy obiecali, że poćwiczą nawlekanie nitki na igłę w domu.

Podziękowanie kierujemy do pani Basi Grzejszczyk i pana Pawła Lemiesiewicza, którzy niezawodni czuwali nad organizacją dyskoteki.

Opiekun SU – Olga Taratajcio

no images were found

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content