Sp1

Dbaj o Fejs – czyli jak być bezpiecznym na Fejsie

Według raportu Fundacji Dzieci Niczyje, konto na Facebooku ma już 78 proc. młodych ludzi w wieku 15-24 lata oraz 58 proc. dzieci w wieku 7-14 lat.

Chcemy abyście i wy byli bezpieczni na portalach społecznościowych, z których coraz częściej korzystacie, dlatego nasza szkoła włącza się do akcji Dbaj o Fejs. W ramach tego na naszym szkolnym profilu Facebooka pod adresem http://www.facebook.com/SP1Choszczno i na stronie szkoły publikować będziemy materiały Fundacji o tym, jak bezpiecznie korzystać z Facebooka. Na początek bohater portalu Dbaj o Fejs ma dla was dwa poradniki na ten temat. Koniecznie je zobaczcie. Uzupełnieniem poradnika „Dbaj o Fejs” jest ulotka „Do the check”. Znajdziecie na niej listę czynności, które należy wykonać, aby profil stał się bezpieczniejszy i bardziej prywatny.

Dbaj o FejsSkip to content