Sp1

Czekamy na Was

LIST OTWARTY DO RODZICÓW I SYMPATYKÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W CHOSZCZNIE

DRODZY RODZICE, PRZYJACIELE I SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY !

W 2012 roku z inicjatywy rodziców i przyjaciół Szkoły, zostało powołane Stowarzyszenie JEDYNKA. Głównym celem Stowarzyszenia było i jest pomaganie Szkole w realizacji wszelkich działań, dotyczących przede wszystkim naszych uczniów.

W tym roku zmienił się zarząd Stowarzyszenia, a co za tym idzie rozpoczęliśmy wdrażanie nowych, wspierających naszą Szkołę pomysłów. Są to inicjatywy, które wymagają zaangażowania wielu ludzi o dobrym sercu i którym szczęście dzieci nie pozostaje obojętne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do członkostwa w naszym Stowarzyszeniu. Każdy z Was może pomóc nam nie tylko w realizacji zadań statutowych, ale również wspierać nas nowymi pomysłami podobnymi do akcji prowadzonej przez Empik, dzięki której nasza Szkoła pozyskała tysiąc książek do biblioteki szkolnej.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Stowarzyszenie Jedynka. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie deklaracji zamieszczonej na stronie i dostępnej u wychowawcy lub w sekretariacie Szkoły.

Pomóżcie, bo warto! Czekamy na Was!

Zarząd i członkowie StowarzyszeniaSkip to content