Sp1

Co nowego w Jedynce

Początek roku szkolnego to jak zawsze w naszej szkole sporo zmian i nowości. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego powitaliśmy nowych nauczycieli i wychowawców.

Zmiany proponujemy również w organizacji pracy szkoły. Od teraz pracę pedagogiczną i postępy edukacyjne naszych uczniów dokumentować będziemy w dzienniku elektronicznym. Dostęp  dla rodziców do naszego e-dziennika będzie możliwy w szkole w obecności nauczyciela jak również w wersji rozszerzonej samodzielnie poprzez Internet. Oczywiście wszystko prowadzone będzie z pełnym zachowaniem obowiązujących przepisów i bezpieczeństwa danych. Każdy rodzic będzie miał wgląd w wydarzenia i działania prowadzone w danej klasie oraz dostęp do informacji oraz ocen swojego dziecka. Szczegóły rodzice poznają za pośrednictwem wychowawców na wrześniowych spotkaniach z rodzicami.

Kolejną nowością jest realizacja innowacyjnego projektu e-Klasa w dwóch klasach szóstych – VI a i VI c. W br szkolnym uczniowie tych klas w ramach e-klasy będą pracować na zajęciach z szerokim zastosowaniem multimediów i w internetowej „chmurze”. Innowacja ta została zarejestrowana w Kuratorium Oświaty, a jej założenia wkrótce zaprezentujemy na naszej stronie internetowej.Skip to content