Sp1

Chłopcy brązowi w eliminacjach Pucharu Tymbarku!

Trzecie miejsce zajęła nasza męska reprezentacja do lat 12 w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, które odbyły się 14 listopada br. w Bierzwniku. Mroźna aura nie pozwoliła rozegrać zawodów na otwartym powietrzu, ale mecze w hali dostarczyły również wielu emocji. Trzecie miejsce oznacza, że niestety naszej kadry dwunastolatków nie zobaczymy na Stadionie Narodowym w Warszawie 2 maja 2017 roku. Będziemy za to ściskać kciuki za zwycięzców turnieju w Bierzwniku!

Nasza kadra rozegrała 4 mecze, oto wyniki:
faza grupowa:
SP 1 CHOSZCZNO – SP 1 Suliszewo 1:0 (gol Justyn PAŻONTKA)
SP 1 CHOSZCZNO – SP 3 Choszczno 0:1
1/2 finału:
SP 1 CHOSZCZNO – SP Krzęcin 0:1
mecz o III miejsce:
SP 1 CHOSZCZNO – SP Bierzwnik I 1:0 (gol Jakub KACZOR)

W finale SP 3 pokonała SP Krzęcin 2:0 i wywalczyła sobie prawo reprezentowania naszego powiatu w turnieju wojewódzkim. Oczywiście ściskamy kciuki za naszych „sąsiadów zza miedzy” i życzymy im powodzenia!!!