Sp1

Chłopcy brązowi w eliminacjach Pucharu Tymbarku!

Trzecie miejsce zajęła nasza męska reprezentacja do lat 12 w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, które odbyły się 14 listopada br. w Bierzwniku. Mroźna aura nie pozwoliła rozegrać zawodów na otwartym powietrzu, ale mecze w hali dostarczyły również wielu emocji. Trzecie miejsce oznacza, że niestety naszej kadry dwunastolatków nie zobaczymy na Stadionie Narodowym w Warszawie 2 maja 2017 roku. Będziemy za to ściskać kciuki za zwycięzców turnieju w Bierzwniku!

Nasza kadra rozegrała 4 mecze, oto wyniki:
faza grupowa:
SP 1 CHOSZCZNO – SP 1 Suliszewo 1:0 (gol Justyn PAŻONTKA)
SP 1 CHOSZCZNO – SP 3 Choszczno 0:1
1/2 finału:
SP 1 CHOSZCZNO – SP Krzęcin 0:1
mecz o III miejsce:
SP 1 CHOSZCZNO – SP Bierzwnik I 1:0 (gol Jakub KACZOR)

W finale SP 3 pokonała SP Krzęcin 2:0 i wywalczyła sobie prawo reprezentowania naszego powiatu w turnieju wojewódzkim. Oczywiście ściskamy kciuki za naszych „sąsiadów zza miedzy” i życzymy im powodzenia!!!

 

Skład naszej drużyny:
Maksymilian GUZ (klasa 5a)
Justyn PAŻONTKA (klasa 5a)
Miłosz SIEKACZ (klasa 5a)
Jan SMOCZYK (klasa 5b)
Jakub KACZOR (klasa 5d)
Kacper KUREK (klasa 5d)
Michał PRZYSTAWKO (klasa 5d)
Szymon TUSZYŃSKI (klasa 5d)
Patryk KUŚMIEREK (klasa 6a)
Adam MAGAC (klasa 6b)
Artur WELS – trener.

Artur WelsSkip to content